.
.

.

REZUMAT INTER – BAYERN 1-4

Inter a încheiat turneul american cu o înfrângere categorică, scor 1-4, în faţa campioanei Germaniei, Bayern Munchen, într-un meci disputat la Charlotte. Bavarezii au marcat toate cele patru goluri în primele 35 de minute, elevii lui Roberto Mancini fiind pe alocuri ridiculizaţi de adversari. Pentru nerazzurri, a punctat Mauro Icardi, în minutul 90.

INTER vs. Bayern: Handanovic (Carrizo 79) – D’Ambrosio, Miranda, Ranocchia, Caner Erkin (Bessa 46) – Nagatomo, Felipe Melo, Kondogbia, Ansaldi (Miangue 71) – Palacio, Jovetic (Icardi 71)

Sursa foto: inter.it

3 thoughts on “REZUMAT INTER – BAYERN 1-4

1. inter4ever

Jenant, penibil, umilitor!!! Câtă vreme Bayern a vrut să joace, am fost asfaltati, desi de juma’ din echipa nemților eu n:am auzit! Bine că la pauză Ancelotti s-a dovedit cu adevărat interist si i-a potolit pe ai lui, altfel… Doamne, oare lui mancini chiar nu-i este jenă:!? Să le pupe mâna chinejilor de 100 de ori pe zi că nu:l dau afară, că prelungire de contract cred că nici fii:su nu i:ar mai propune văzând în ce hal a batjocorit Interul 🙁