.
.

.

REZUMAT INTER – CSKA SOFIA 1-2

Inter încheie stagiul de pregătire de la Brunico cu o înfrângere, 1-2 cu CSKA Sofia. Palacio a marcat primul gol al sezonului pentru nerazzurri, iar puştiul Pinamonti a ratat un penalty obţinut tot de el, în prima repriză. În acelaşi timp, amicalul împotriva bulgarilor i-a oferit lui Caner Erkin şansa debutului, fundaşul stânga turc jucând în prima jumătate de oră a partidei.

Inter, prima repriză: Handanovic – Ansaldi, Ranocchia, D’Ambrosio, Erkin (Miangue 32) – Bakayoko, Melo, Kondogbia, Dodo – Palacio, Pinamonti

Inter, repriza a doua: Carrizo – Santon, Yao, Della Giovanna, Nagatomo – Biabiany, Zonta, Gnokouri, Bessa – Icardi, Jovetic

Sursa foto: inter.it

4 thoughts on “REZUMAT INTER – CSKA SOFIA 1-2

1. inter4ever

După 0-0 cu nimeni din Austria, 1-2 cu nimeni (în zilele noastre) din Bulgaria! OK, sunt amicale, importantă e pregătirea, bla-bla-bla, dar…
    Pe teren au fost, totusi, cativa fotbaliști de la care avem pretenții; blazonul unui mare club se apără si în astfel de meciuri!